Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie ankiety dot. żłobka

Data publikacji: 2018-07-24, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedstawienie wyników ankiety dotyczącej potrzeby utworzenia zorganizowanej formy opieki nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat .Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki informuje, że w odpowiedzi na zaproszenie do złożenia ankiety mającej na celu rozeznanie rzeczywistych potrzeb utworzenia w Kosowie Lackim zorganizowanej formy opieki nad dziećmi w wieku od roku do 3 lat, przeprowadzanej w okresie od 15 do 29 czerwca 2018 r. do Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki wpłynęło 13 ankiet , z czego 10 ankiet od rodziców będących mieszkańcami naszej gminy , a 3 ankiety z poza jej terenu . Potrzeba posłania dziecka do żłobka , jak wynika z ankiet, jest podyktowana głównie chęcią powrotu mam do pracy po zakończeniu rocznego urlopu wychowawczego lub też potrzebą wygospodarowania czasu na poszukiwanie pracy. Z przeprowadzonego badania wynika, że potrzebę utworzenia żłobka sygnalizuje co najmniej 10 rodziców , mieszkańców naszej gminy . Zdajemy sobie sprawę, że z chwilą ogłoszenia naboru dzieci do żłobka, chętnych może być więcej . Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych mieszkańców gminy , Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki podjął decyzję o utworzeniu od stycznia 2019 roku nowej jednostki edukacyjnej sprawującej opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami .

Pełna treść wiadomości na: kosowlacki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=816:podsumowanie-ankiety-dot-obka&catid=35:tablica-ogosze
kosowlacki.pl, Źródło artykułu: kosowlacki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola