Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności

Data publikacji: 2018-04-04, Data modyfikacji: 2018-04-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności

W dniach 16-17 MARCA 2018 R. podczas WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI, Naszych wolontariuszy można spotkać było w 96 SKLEPACH m.in. w Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Mińsku Mazowieckim, Kałuszynie, Garwolinie, Mrozach, Ostrowi Mazowieckiej.

Organizatorem zbiórki był Bank Żywności w Siedlcach.

Wynik zbiórki okazał się bardzo dobry. Dzięki bezinteresownej pracy wolontariuszy, a także dzięki ofiarności sympatyków Banku Żywności w Siedlcach przez dwa dni do specjalnie ustawionych koszy udało się zebrać PONAD 10 TON ŻYWNOŚCI.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM o wielkim sercu, że nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących i przyłączyli się do akcji. Produkty zebrane podczas zbiórki zostały przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym, które zajmują się rodzinami wielodzietnymi, osobami samotnymi, dziećmi.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WŁAŚCICIELOM I OBSŁUDZE SKLEPÓW za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki, a WOLONTARIUSZOM ZA SPRAWNE PRZEPROWADZENIE AKCJI, WYTRWAŁOŚĆ I PROFESJONALIZM.

, Źródło artykułu: Bank Żywności Siedlce, Autor zdjęć: Bank Żywności Siedlce
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola