Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
                     ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE              dotyczące przyłączania prywatnych nieruchomości do sieci gazowej      oraz realizacji inwestycji Budowa oczyszczalni ścieków w Kosowie Lackim W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców naszej gminy dotyczącymi możliwości przyłączenia prywatnych nieruchomości do sieci gazowej Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki oraz przedstawiciele inwestora, którym DUON sp. z o.o., zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 16.10.2018 r. o godz. 18.00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim. Ponieważ zainteresowanie wzbudzają również plany inwestycyjne związane z budową miejskiej oczyszczalni ścieków w Kosowie Lackim podczas spotkania zaprezentowana zostanie również dokumentacja projektowa budowy oczyszczalni ścieków w Kosowie Lackim z uwzględnieniem zmian dotyczących zastosowania nowoczesnej technologii opatentowanej przez grupę polskich specjalistów w dziedzinie oczyszczania ścieków.

Pełna treść wiadomości na: kosowlacki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=858:zaproszenie-na-spotkanie-informacyjne-&catid=35:tablica-ogosze
kosowlacki.pl, Źródło artykułu: kosowlacki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola