Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DNI SOKOŁOWA 2018

 
Zabawa rozpoczęła się o godz. 16:00, a w programie znalazły się występy artystyczne grup dziecięcych z sokołowskich miejskich przedszkoli nr 2, 3, 4, 5 oraz Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek. Za wspaniałe pokazy dzieci dostały nagrodę – maskotkę Sokoła, którą wręczył Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula. Zabawka zrobiona była na okoliczność rozstrzygnięcia konkursu na imię dla miejskiego sokoła, który został nazwany Witkiem. Następnie wystąpiły grupy taneczne: ZESPÓŁ TANECZNY JOCKER DANCE CENTER z Gminnego Ośrodka Kultury w Repkach, formacja JOKERSI oraz duety Amelii Borychowskiej z Julią Olszewską i Kasi Kozłowskiej z Julią Czarnocką, Dominika Fiedorczuk oraz młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłonnie Lackiej. Szkoła Podstawowa nr 4 również przedstawiła swój układ taneczny. Na scenie nie mogło zabraknąć grup z Sokołowskiego Ośrodka Kultury, czyli Zespołu hip-hop Dance Family oraz Black Code Dance studio. Imprezę uświetnił także koncert zespołu Manufaktura Dźwięków Band, po którym publiczność świetnie bawiła się przy kabarecie JURKI. Gwiazdą wieczoru była Margaret.

 


Sokołowski Ośrodek Kultury
 
Data pliku video: 2018-05-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola