Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat w sprawie losowania składów obwodowych komisji wyborczych

Data publikacji: 2014-10-22, Data modyfikacji: 2014-10-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim z dnia 22 października 2014 r. w sprawie terminu i miejsca losowania składów obwodowych komisji wyborczych w Sokołowie Podlaskim w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.   Na podstawie art. 182 § 1 pkt 2 i § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz 112 z późń.zm.) oraz zgodnie z § 13 pkt 2 w związku z § 13 pkt 1 uchwały z dnia 25 sierpnia 2014r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st.Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - informuję, że w dniu 24 października 2014 r. o godz. 15oo w siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 21, mała sala konferencyjna (I piętro) odbędzie się losowanie składów obwodowych komisji wyborczych spośród kandydatów prawidłowo zgłoszonych przez pełnomocników komitetów wyborczych lub upoważnione przez nich osoby   Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim /-/ Lidia Uścińska  

Pełna treść wiadomości na: http://www.sokolow.bipst.pl/index.php?action=pokaz&id=6098
sokolow.bipst.pl, Źródło artykułu: sokolow.bipst.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola