Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usługi trenerskiej Miejsko Gminnego Klubu Sportowego KOSOVIA Kosów Lacki w 2019r.

Data publikacji: 2018-12-06, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
                       ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ Postępowanie o udzielenie zamówienia jest prowadzone zgodnie z regulaminem udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty, o której mowa w art.4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r – Prawo zamówień publicznych ( Dz.U. z 2018 r., poz. 1603)   I. Zamawiający: Gmina Kosów Lacki, ul. Kolejowa 2, 08-330 Kosów Lacki tel. 257879105, fax. 257879038, samorzad@kosowlacki.pl Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki reprezentujący Gminę Kosów Lacki zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usługi trenerskiej Miejsko Gminnego Klubu Sportowego KOSOVIA Kosów Lacki w 2019r. . Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: -   prowadzeniu treningów sekcji piłki nożnej juniorów w wymiarze 16 godz. miesięcznie -   administrowaniu działalności klubu, prowadzenie bieżącej dokumentacji -   dokonywaniu niezbędnych zgłoszeń i rejestracji klubu i drużyn piłkarskich na zawody                                                                                  i turnieje w OZPN oraz u innych podmiotów w zależności od potrzeb, - zapewnieniu opieki nad niepełnoletnimi piłkarzami podczas przejazdów na zawody    sportowe do innych miejscowości oraz w trakcie ich trwania - rekrutacji zawodników - utrzymywaniu w odpowiednim stanie boisk sportowych na stadionie miejskim przy  ul. Kościelnej 20 wykonywanie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych tj. koszenie i nawożenie trawy na bieżąco , wałowanie płyt boiska ( sprzęt oraz materiały eksploatacyjne Zamawiającego ) PLIKI DO POBRANIA

Pełna treść wiadomości na: kosowlacki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=894:zaproszenie-do-zoenia-oferty-cenowej-na-wiadczenie-usugi-trenerskiej-miejsko-gminnego-klubu-sportowego-kosovia-kosow-lacki-w-2019r&catid=88:zamowienia-publiczne-poniej-14-tys-euro&Itemid=122
kosowlacki.pl, Źródło artykułu: kosowlacki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola