Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Zarządzenie 27/2018

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
ZARZĄDZENIE NR 27/2018 BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI z dnia 28 sierpnia 2018r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących nadania statutów sołectwom gminy Kosów Lacki Na podstawie art.5 a w związku z art.35 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r.                          o samorządzie gminnym (Dz.U z 2018r. poz. 944 z późn.zm.) oraz §1 uchwały                                    Nr XXVII/166/2013 Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki z dnia 6 listopada 2013r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Kosów Lacki (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2013r. poz.12 374) zarządzam, co następuje:

Pełna treść wiadomości na: kosowlacki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=824:zarzdzenie-272018&catid=53:soectwa&Itemid=82
kosowlacki.pl, Źródło artykułu: kosowlacki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    sokołowski

    Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

    Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola