Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

zderzenie BMW i samochodu ciężarowego TATRA, Aleja 550-lecia Sokołów Podlaski

 
Dwie osoby zostały przewiezione karetka do szpitala po zderzeniu BMW i ciężarowej TATRY. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowcy samochodów byli trzeźwi. Dzisiaj (22.05) około godz. 14.20 w Sokołowie Podlaskim, na skrzyżowaniu al.550-lecia i ul. Ząbkowskiej, doszło do zderzenia BMW i ciężarowej TATRY. Według policyjnych ustaleń, kierowca bmw, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej al.550lecia ciężarówce. Do szpitala został przewieziony kierowca i pasażerka osobówki. Na szczęście oboje odnieśli jedynie niegroźne obrażenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. asp.szt. Sławomir Tomaszewski

 


Sokołów Podlaski INFOLOKALNE
 
Data pliku video: 2014-06-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokołowski

  Powiat sokołowski - powiat zlokalizowany we wschodnich rejonach województwa mazowieckiego z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Urbanizacja terenów sięga 35%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Sokołów Podlaski (gmina miejska), Kosów Lacki, Sokołów Podlaski (gmina wiejska), Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów. Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Jest on słabo zaludniony i ma charakter przede wszystkim rolniczy.

  Niewiele tu wód, są za to liczne kompleksy leśne, a to oznacza długie spacery na zdrowym powietrzu i korzystanie z darów lasu np. grzybów, jagód i dzikiej zwierzyny. Są tu również tereny pod ochroną i stanowią one połowę powierzchni powiatu: rezerwat florystyczny „Bojarski Grąd”, rezerwat florystyczny „Biele”, rezerwat „Sterdyń”, rezerwat „Śnieżyczki”, rezerwat florystyczno-krajobrazowy „Skarpa Mołożewska” oraz rezerwat ornitologiczno-faunistyczny „Wydma Mołożewska”. Bujnie rozwinięta jest tu sztuka ludowa, m.in. tkactwo, haft, wikliniarstwo i rzeźbienie w drewnie. Taka pamiątka zrobi wrażenie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola